Realov preokret i Vinisijusov het-trik za pobedu protiv Borusije, Štutgart iznenadio Juventus

RTS pre 4 sati

Fudbaleri Real Madrida napravili su veliki preokret protiv Borusije Dortmund - 5:2 i upisali drugu pobedu u Ligi šampiona. Štutgart je trijumfovao na gostovanju protiv Juventusa.

Ekipa Borusije je odlično otvorila meč i posle 34 minuta igre imala je dva gola prednosti protiv Reala. Prvi pogodak za tim iz Dortmunda postigao je Doni Malen u 30, a četiri minuta kasnije razliku je povećao Džejmi Bajn-Gitens. Real je zaostajao za rivalom sve do 60. minuta, kada je na scenu stupio Antonio Ridiger, a potom i Vinisijus u 62. minutu meča koji je poravnao rezultat. Vođstvo Realu doneo je Lukas u 83. minutu, da bi Vinisijus het-trikom stavio tačku na