Inzagi "plače" zbog remija: Trener Intera se ne miri sa ishodom derbija protiv Juventusa

Večernje novosti pre 3 sata

FUDBALSKA Italija i dalje priča o nedeljnom derbiju koji su na stadinu "Đuzepe Meaca" odigrali Inter i Juventus. Festival golova, velikih šansi, navijačka fešta na trivinama u Milanu i na kraju neobičnih 4:4 na semaforu uz scenario koji bi najviše poželeli oni koji su pre i tokom ovog meča bili neutralni navijači.

FOTO: Tanjug/AP Ko je pratio rezultat na utakmici mogao je da dbije "vrtoglavicu". Jer, Inter je golom Zjelinskog poveo 1:0, pa su naš Dušan Vlahović i Timoti Vea preokrenuli stvari u korist Juventusa u roku od šest minuta, a onda je Inter od 35. do 53. minuta smestio tri lopte u mrežu crno-belih i soro svi su pomislili da će sva tri boda da ostanu kod Intera u džepu. Svi, pa i trener domaćina Simone Inzagi koji ni dva dana posle derbija ne može da se pomiri sa