Povezane vesti

Bivši igrač Juventusa: „Mota je imao m**a da zameni Vlahovića“

Bivši igrač Juventusa: „Mota je imao m**a da zameni Vlahovića“

Hot sport pre 1 sat
„Juventus ima trenera sa jasnom ličnošću“ Fudbaleri Juventusa su juče odigrali spektakularnu utakmicu protiv Intera na „Meaci“, završivši meč rezultatom 4:4 u „Derbiju Italije“. Juventus je bio u zaostatku dva puta tokom meča. Prvo je… »
Inzagi: Razočaran sam, ovo se ne dešava

Inzagi: Razočaran sam, ovo se ne dešava

Sport klub pre 59 minuta
Derbi Italije ne samo da je opravdao očekivanja, već mnogi sa pravom ističu da je nedeljna utakmica između Intera i Juventusa jedna od najspektakularnijih, ako ne i najspektakularnija u istoriji duela ova dva velikana. Bilo je preokreta, Inter je… »
Odjeci spektakularnog derbija: "Imao je mu*a - zamenio je Vlahovića"

Odjeci spektakularnog derbija: "Imao je mu*a - zamenio je Vlahovića"

B92 pre 29 minuta
Alesio Takinardi, proslavljeni fudbaler Juventusa, nahvalio je Tijaga Motu, trenera Juventusa, posle remija na "Đuzepe Meaci" protiv Intera (4:4). Čak osam golova postignuto je u meču koji su mnogi proglasili derbijem decenije, a među strelce se… »
Inzagi: "Neutralci su uživali, ja nisam" - Mota: "Nikad nismo patili ovako"

Inzagi: "Neutralci su uživali, ja nisam" - Mota: "Nikad nismo patili ovako"

Sportske.net pre 2 sata
"Derbi Italije" na stadionu "Đuzepe Meaca" između Intera i Juventusa završen je rezultatom 4:4! Osam golova, pet u prvom poluvremenu, dva penala, preokreti, šanse, neverovatni preokreti, sve je ovo viđeno sinoć u Milanu... "Neutralni ljubitelji… »
Odjeci nestvarnog "Derbija Italije" - Da li je Juve dobio novog Del Pjera?

Odjeci nestvarnog "Derbija Italije" - Da li je Juve dobio novog Del Pjera?

Sportske.net pre 4 sati
Još se sumiraju utisci, a sumiraće se danima, posle nestvarnog "Derbija Italije" u kom su Inter i Juventus remizirali rezultatom 4:4 u Milanu. Ukratko, za one koji nisu upućeni, a teško da takvi postoje i čitaju ove redove, Inter je poveo 1:0, Juve… »

Vesti dana »