"Kukala sam od bolova i molila se da ostanem živa": Pevačica i danas trpi posledice teške saobraćajne nezgode: "Morala sam da pevam da zaradim nešto para"

Blic pre 2 dana

Pevačica Goga Sekulić u septembru prošle godine doživela je saobraćajnu nezgodu kada ju je na pešačkom prelazu udario automobil.

Goga Sekulić je sada progovorila o posledicama koje ima šest meseci kasnije. - Hvala Bogu da sam živa, posledica ima, vrat i ruka su mi povređeni ali trudim se da fizikalnim terapijama koliko mogu izvučem maksimum. Čovek me je udario nasred pešačkog prelaza, izleteo je pod gasom i oborio me. Ja se sećam tada jutro je bilo jako mirno, vodila sam dete u vrtić najnormalnije i u susret meni je jedna žena takođe prelazila ulicu. On se u tom trenutku pojavio niotkuda i

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »

ЋирилицаKorisnička podešavanja