Najtužniji rođendan ćerke Saše Popovića: Potresne scene sa Bežanije, neutešna na očevom grobu, Aleksandra pala njoj u zagrljaj (foto)
Kurir pre 1 dan
Aleksandra Popović, ćerka pokojnog Saše Popovića, sa majkom Suzanom i bratom Danijelom, došla je na očev grob na Novom bežanijskom groblju.
Porodica Popović danas daje sedam dana, a Aleksandra je neutešna budući da je njoj danas rođendan. Uz nju je sve vreme brat Danijel. Po završetku pomena, Aleksandra se slomila i pala u zagrljaj dugogodišnjoj Sašinoj saradnici i novinarki Vesni Milanović, koja ju je tešila. Podsetimo, Aleksandra se juče obratila ljudima koji joj čestitaju rođendan čitavog dana i objasnila da je došlo do zabune i da je njoj rođendan zapravo 8. marta. - Vidim da mi neki od vas