"Veselje nije u planu": Ceca o Anastasijinoj svadbi, ali i proslavi košarkaša i Đokovića: "Nole i Boriša su me rasplakali"
Blic 18.09.2023
U porodici Ražnatović vlada euforija zbog venčanja Anastasije koje predstoji, a njena majka Ceca, ističe za “Moj dan, Blic dan” da datum još uvek nije poznat, te da će im se naći za šta god im bude potrebno.
– Anastasija se vratila u Španiju zajedno sa Nemanjom nakon njegovih reprezentativnih obaveza. Nisu svadbe u planu, kada se budu dogovorili, to će se znati. Nemanja ima veoma gust raspored utakmica, u škripcu je sa slobodnim vremenom. Pomoći ću im za taj dan ako im pomoć bude trebala, ali to je njihov dan – rekla je pevačica, koja je proteklu letnju sezonu provela veoma radno. – Prostora za odmor nije bilo, imala sam puno obaveza, sve je bilo na dva, tri dana.