Nestvaran večiti derbi! Ovo što su uradili Crvena zvezda i Partizan odavno nije viđeno

Večernje novosti 09.03.2024

FUDBALERI Crvene zvezde dočekali su Partizan u 24. kolu Mocartbet Superlige Srbije. U okviru 172. "večitog derbija" navijači na "Marakani" imali su prilike da vide uzbudljivu fudbalsku predstavu kakva je poslala sjajnu sliku domaćeg fudbala u svet, a rezultat je bio 2:2 (1:1)

FOTO: M. Vukadinović U prvom poluvremenu imala je Crvena zvezda ofanzivu, nekoliko ozbiljnijih šansi, a kod gostiju se najviše istakao golman Aleksandar Jovanović koji je najzaslužniji za to što je Partizan do poluvremena primio samo jedan gol. No, krenimo redom... Već u prvom minutu došlo je do prekida meča zbog bakljade gostiju, da bi nakon toga dve dobre prilike u uvodu duela imao Šerif Endiaje, oba puta vrhunski je reagovao Jovanović, koji je sačuvao mrežu