"Био сам мртав, накљукан лековима или сам био на гробљу" Певачу син погинуо у удесу, а ћерка постала наркоманка: "Нисам приметио њену зависност"
Блиц 06.04.2024
Певач Мишо Ковач доживе је велику породичну трагедију када је изгубио сина Едија који је настрадао у удесу, а након најтежег животног ударца, задесила га једна несрећа.
Наиме, његова ћерка Ивана била је у канџама дроге у једном периоду живота, али је успела да се избори са пороком. Мишо је због губитка сина покушао и да одузме себи живот, што је Ивана веома тешко поднела, па се одала пороку. Ипак, после две године проведених у комуни у којој се лечила од зависноти, о чему је причала. - Извукла сам се, али није било нимало лако. Рекла бих да је заправо страх од повратка у комуну био пресудан - рекла је својевремено Ивана. Мишина