Susedi su prejaki: Srbija povela, pa na kraju ubedljivo poražena od Mađarske u prijateljskom susretu

Večernje novosti pre 13 dana

Fudbalska reprezentacija Srbije do 19 godina poražena je od vršnjaka iz Mađarske na prijateljskom meču na memorijalnom turniru Steavn Ćele Vilotić, u Subotici rezultatom 3:1.

FOTO: A. Ilić Uzbudljiv je bio prvi deo utakmice. Srbija je povela preko Mihajla Cvetkovića u 30. minutu, ali radost nije dugo trajala. Već posle četiri minuta Silard Sabo je izjednačio rezultat, a sa nerešenim ishodom se otišlo na poluvreme. Drugi deo utakmice doneo je nova uzbuđenja, ali bez radosti za reprezentativce Srbije. Posle 30 minuta igre u drugom poluvremenu ponovo je Sabo bio precizan za Mađare i doveo goste u vođstvo. Do kraja meča "orlići" su napadali