Tenis: Stefan Dimitrioski treći na Otvorenom prevenstvu za U14

Subotica.com pre 4 sati

Na Otvorenom prvenstvu Novog Sada, turnir 3. kategorije za devojčice i dečake do 14 godina, koji se igrao 5. oktobra na terenima TK "Elite tennis line" u Novom Sadu, u okviru kalendara Vojvođanskog saveza, teniser Spartaka Stefan DImitrioski osvojio je treće mesto u konkurenciji vršnjaka.

Stefan je u Novom Sadu u osmini finala sa 6-2, 6-1 savladao Paunića, zatim Tomaševića za polufinale, ali je tu naleteo na Suvirđonkova, koji ga je eleiminsao sa 6-2,6-3 i već u sledećoj rundi nadigrao svog klupskog kolegu i poneo titulu. Anja Bajšanski pobednica je turnira za devojčice. Drugo mesto osvojila je Tamara Jocić, do su treće podelile Dunja Vojinović i Nikolina Popćirić. Od devojčica iz Sprtaka MIla Polovina je ispala u četvrtfinalu od, ispostavilo se,