Pevačica sa Kosova jedan od favorita za predstavljanje Srbije na evroviziji: "Kada smo izbegli, u kući nas je bilo preko 20", evo šta kaže o dolasku u Beograd i saradnji sa Majom Berović (video)
Blic pre 1 dan
Svake godine na takmičenju "Pesma za Evroviziju" saznamo za mnoga nova muzička imena, koja nakon učešća zablistaju u daljoj muzičkoj karijeri.
Dok su nekima imena na ovogodišnjem spisku nepoznata, nije tajna da su oni već nekoliko godina zapravo na muzičkoj sceni, ali na alternativnoj strani. Upravo je jedna od njih i mlada kantautorka Tamara Popović koja se predstavlja imenom Tam. Na zahtev svojih fanova, ona je odlučila da se prijavi za ovogodišnju trku zvanu "Pesma za Evroviziju". Pesma "Durum durum" postala je jedna od favorita, a čak se našla i u trendingu. Da se mnogima pesma dopala u prilog tome