"Ovde sam rođen, ovde ću da ostanem": Vučić u Kikindi: Spremam se da napišem knjigu "Kako sam pobedio obojenu revoluciju u Srbiji", podržavam ono što su uradili i Tramp i Mask (foto, video)

Blic pre 3 sata

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je danas posetu Severnobanatskom i Srednjobanatskom okrugu, koju završava u Kikindi obraćanjem građanima.

Skup u Sportskom centru "Jezero" počeo je intoniranjem himne "Bože pravde". Ispred centra je postavljen i video bim, na kome će oni koji nisu uspeli da uđu, moći da prate dešavanja. Prisutni nose zastave Srbije, a postavljeni su i transparenti na kojima je citiran Vučić, a na kojima piše "Vojvodina je Srbija", "Srbija ide napred i to niko ne može zaustaviti", "Živimo za Srbiju"... Vučić je okupljenima rekao da svima u zemlji nudi dijalog i da su svi u vlasti

Povezane vesti »

Ključne reči

Komentari

Politika, najnovije vesti »

ЋирилицаKorisnička podešavanja