Izvor: Blic/Svet arhiva vesti 17.02.2018
Majka male Madine (6) koju je udario voz u Srbiji krivi hrvatsku policiju. Da li izjava mašinovođe dokazuje majčine tvrdnje?
Blic 17.02.2018
Na sajtu regionale televizije N1 objavljen je zapisnik sa iskazom mašinovođe voza koji je udario šestogodišnju avganistansku devojčicu Madinu 21. novembra 2017. godine na pruzi kod Šida. Iskaz je dat srpskoj policiji, a iz njega je jasno da se… »
Jeziva misterija u Hrvatskoj: "Neko nam noću lupa na vrata i pokušava da upadne u kuću, čak ni policija u zasedi mu ne…
Blic 17.02.2018
Meštani zaseoka Križanci u sinjskom naselju Radošić u Hrvatskoj noć dočekuju sa zebnjom, čak i strahom, hoće li doći “Ćirko” na prozore da lupa i udara, drma ručku ulaznih vrata, plaši ih ili, eventualno, i fizički napadne. Priča o… »
"Nije mi jasno kako su to zaključili": Rus sa Mjulerove optužnice negira krivicu
Blic 17.02.2018
Mihail Burčik, jedan od 13 ruskih državljana optuženih u SAD za uplitanje u predsedničke izbore u toj zemlji, rekao je da je američki pravosudni sistem nepravedan. - Iznenađen sam da je, prema mišljenju suda u Vašingtonu, nekoliko Rusa optuženo… »
Zločin koji trese region: Komšije trudnice koja je divljački pred decom izbola partnera: Bila je ljubomorna na njegovu mrtvu…
Blic 17.02.2018
Šta se dešavalo u glavi Slađane B. (27), rastrojene trudnice u osmom mesecu trudnoće, pa da kuhinjskim nožem pred očima dece divljački izbode nevenčanog supruga Dejana Slivara (46), možda nikad neće biti otkriveno. Meštani malog hrvatskog mesta… »
U ovoj evropskoj zemlji žene iznajmljuju materice za novac, a potražnja je porasla za 1.000 procenata
Blic 17.02.2018
Ana je imala samo 18 godina kada je čula za mogućnost da nekome rodi dete kao surogat majka. Tek je završila srednju školu i planirala je da počne da radi u malom hotelu u zapadnoj Ukrajini. Taj posao je plaćen tek 200 dolara mesečno, ali kasnije… »
Od prodavca: Hot-dogova do mračnog milijardera On je ambiciozni, tajnoviti tajkun kojem nije problem da za Putina uprlja ruke
Blic 17.02.2018
Daleko pre nego što su ga SAD optužile u slučaju koji uključuje "fabriku trolova" koja se mešala u izbore SAD 2016. godine, Jevgenij Prigožin izašao je iz zatvora kada je Sovjetska unija počela da se ruši i otvorio hot-dog štand. Uskoro, kako je… »
Grčka pripremila plan od sedam tačaka za makedonijju
Blic 17.02.2018
Grčki ministar spoljnih poslova Nikos Kozijas pripremio je plan od sedam tačaka na 20 strana za Makedoniju i najavio da će ga do kraja meseca dostaviti makedonskom državnom vrhu. Kozijas je za grčku televiziju "Alfa" rekao da se u sklopu rešavanja… »
Zbogom 25 milijardi: Zbog Orbanovih oligarha EU bi mogla da zaključa briselsku kasu
Blic 17.02.2018
Članovi Evropskom parlamenta pozivali su na uvođenje novih mera kojom bi se ispitalo da li Mađarska koristi fondove Evropske unije kao nepresušni ćup. Oni su naime, zabrinuti da oligarsi bliski premijeru Viktoru Orbanu koriste razvojne fondove kao… »
Poslednja želja: Uspela je na Dan zaljubljenih da se uda za ljubav svog života, ali dva dana kasnije Lidija je umrla
Blic 17.02.2018
Lidija Domingez iz Teksasa udala se za svog momka Džošuu Ordonjeza u ponedeljak, da bi već u sredu preminula u bolnici gde se lečila od raka. Lidija (19) tako je ispunila svoju poslednju želju, pre nego što je preminula nakon duge bitke sa rakom… »
Pohotnu učiteljicu zatekli u akciji sa učenikom, usledila je oštra kazna, ali se ispostavilo da je to najbolja stvar koja…
Blic 17.02.2018
Učiteljica Epi Sprung izgubila je posao u školi nakon što je otkrivena njena afera sa maloletnim učenikom. Mediji u Velikoj Britaniji opširno su pisali o njenom slučaju, suđenje je praćeno do detalja, a kazna je bila oštra - doživotna zabrana… »