Izvor: Jugmedia arhiva vesti 20.07.2018
Za vaspitače mesta na budžetu i u drugom roku
Jugmedia 20.07.2018
U Visokoj školi strukovnih studija za obrazovanje vaspitača u Pirotu ima mesta za upis na budžet i u drugom upisnom roku. Zainteresovani dokumentaciju mogu da podnesu do 3. septembra, kada će biti organizovan i prijemni ispit. Od ove godine osnovne… »
Snima se utakmica Crvena zvezda – Dimamo iz Vranja
Jugmedia 20.07.2018
U skladu sa članom 52. Zakona o policiji Republike Srbije, policijski službenici Ministarstva unutrašnjih poslova snimaće i fotografisati učesnike fudbalske utakmice između ekipa FK „Crvena zvezda“ i FK „Dinamo“ iz Vranja. Kako je… »
Veliki deo Leskovca u utorak bez struje
Jugmedia 20.07.2018
U peruodu od 8 do 16 časova bez strije će 24. jula (utorak) biti stanovnici u sledećemi ulicama: Hajduk Veljkovoj, Ilindenskoj, Balkanskoj, delu Svetolijske od br.71 do br. 80, dr Jovana Kašikovića, delu Mlinske ulice od br.37 do br.130, južno od… »