Hronika arhiva vesti 19.08.2018
Manijak iz Atenice konačno dolijao nakon napada na sudiju
Morava info 19.08.2018
ČAČAK – Tridesetdevetogodišnji S.S, na kojeg se meštani Atenice godinama žale da ih maltretira i zlostavlja, završio je u zatvoru nakon što je nasrnuo na sutkinju u sudnici Osnovnom sudu u Čačku tokom suočenja sa jednom od svojih žrtava… »
Ubistvo Miše Ognjanovića koštalo pola miliona evra? Advokat Luke Bojovića žrtva trećeg klana?!
Večernje novosti 19.08.2018
Ubistvo advokata Dragoslava Miše Ognjanovića (57) bilo je naručeno i plaćeno pola miliona evra, tvrdi advokat Marko Nicović. Ubistvo advokata Dragoslava Miše Ognjanovića (57) bilo je naručeno i plaćeno pola miliona evra, tvrdi advokat Marko… »
Stravična porodična tragedija u Zemunu: Knjigovođa ubio suprugu i sina, pa pucao sebi u glavu!
Kurir 19.08.2018
Knjigovođa firme "Jugoprotezija", osumnjičen za proneveru, presudio svojoj porodici u trenutku kad se na vratima njihove kuće pojavio policajac koji je trebalo da ga uhapsi. Anton Erdelji ubio je hicima iz pištolja suprugu Josefinu i njihovog sina… »
Badžin sin pljačkao vile po Dedinju: Kada je video policajce na ulici brzo se dao u beg, a u tužilaštvu pravio šou
Blic 18.08.2018
Sud je nakon saslušanja odredio pritvor Vojislavu Stojičiću (38), sinu policijskog generala Radovana Stojičića Badže, zbog pljačke vile Saše Popovića, a policija proverava da li je umešao prste i u druge pljačke vila na Senjaku i Dedinju… »