Vojvodina arhiva vesti 28.09.2018

Sunčano i toplije, najviša dnevna u NS oko 22°C

Sunčano i toplije, najviša dnevna u NS oko 22°C

Moj Novi Sad 28.09.2018
U Srbiji danas hladno jutro, ponegde sa slabim prizemnim mrazem, a tokom dana pretežno sunčano i malo toplije. Duvaće slab vetar promenljivog smera. Najniža temperatura biće od 0 do 7, a najviša od 19 do 24 stepena, saopštio je RHMZ. U Novom Sadu… »
Salon arhitekture u Novom Sadu

Salon arhitekture u Novom Sadu

RTV 28.09.2018
NOVI SAD - Društvo arhitekata Novog Sada organizuje otvaranje 21. Salona arhitekture Novi Sad, koje će se održati u subotu 29. septembra 2018. u 19 časova, u Galeriji Macut na prvom spratu Spensa u Novom Sadu, trenutno najboljem izlagačkom prostoru… »
Svako četvrto predškolsko dete poseduje digitalni uređaj

Svako četvrto predškolsko dete poseduje digitalni uređaj

RTV 28.09.2018
NOVI SAD - Deca i mladi u sve ranijem uzrastu počinju sa korišćenjem digitalnih tehnologija, pokazalo je istraživanje u okviru projekta "Bezbedan internet za celu porodicu'', koji sprovodi UNICEF uz podršku kompanije Telenor u saradnji sa… »