Izvor: Beta arhiva vesti 10.12.2018
JDP dobio nagrade 'Ardalion' na pozorišnom festivalu u Užicu
Beta 10.12.2018
Scena "Ljuba Tadić" Jugoslovenskog dramskog pozorišta (JDP) večeras je dobila nagrade "Ardalion" za najbolju predstavu, najbolju režiju i najbolju mušku ulogu na 23. Jugoslovenskom pozorišnom festivalu "Bez prevoda" u Užicu za predstavu "Zašto je… »
Srbija posle poraza od Crne Gore ostala bez polufinala EP
Beta 10.12.2018
Ženska rukometna reprezentacija Srbije izgubila je večeras od Crne Gore sa 27:28 (15:12) u dugom kolu Grupe 1 Evropskog prvenstva i tako ostala bez šanse da se plasira u polufinale. Srbija je, kolo pre kraja druge faze, ostala na dva boda i tako bez… »
U Guči konvencija Saveza za Srbiju: Dragačevo da vode Dragačevci, a ne šefovi iz Beograda
Beta 10.12.2018
Predsednik Demokratske stranke i jedan od lidera Saveza za Srbiju Zoran Lutovac rekao je večeras na završnoj konvenciji SzS pred izbore u Guči da se Savez zalaže za promenu izbornog sistema da ni se na lokalnom nivou kandidovali "ugledni ljudi iz… »
SRS: Razvojna agencija Vojvodine paralelna institucija bez pravnog utemeljenja
Beta 10.12.2018
Predsednik poslaničke grupe Srpske radikalne stranke (SRS) u Skupštini Vojvodine Djuradj Jakšić pozvao je danas pokrajinske vlasti da, kako je rekao, prestanu sa obmanjivanjem javnosti u vezi rezultata rada Razvojne agencije Vojvodine i ocenio da se… »