Izvor: Glas Zapadne Srbije arhiva vesti 26.12.2018
Priboj dobio još jedan uređen parking prostor
Glas Zapadne Srbije 26.12.2018
Priboj - Ovog decembra grad na Limu dobio je još jedan uređen parking prostor, saopšteno je na sajtu opštine. Radi se o parkingu koji se nalazi preko puta Gimnazije, kod zgrade "Samački". Na taj način obezbeđeno je 16 novih parking mesta. Osim… »
Taksista pregazio muškarca koji je ležao na putu
Glas Zapadne Srbije 26.12.2018
Priboj - Pribojac E. Đ. (45) preminuo je rano jutros od povreda zadobijenih prošle noći u saobraćajnoj nesreći u kojoj ga je pregazilo taksi vozilo. Prema nezvaničnim saznanjima "Blica", E.Đ. je noćas oko 23.30 na ulasku u stari deo Priboja blizu… »
Biblioteka “Vladislav Petković Dis” na izložbi u Narodnom muzeju u Beogradu
Glas Zapadne Srbije 26.12.2018
Čačak / Beograd - Ministarstvo kulture i informisanja u saradnji sa Galerijom Matice srpske organizovalo je izložbu „Evropska godina kulturnog nasleđa – Gde prošlost susreće budućnost” koja je otvorena 21. decembra u Narodnom muzeju u… »
SNS Čačak: Kakvu bi vlast u gradu vršili ljudi koji ne umeju da napišu iole smislene amandmane
Glas Zapadne Srbije 26.12.2018
Čačak - Upravo završeno 26. zasedanje Skupštine grada Čačka pokazalo je još jednom svu homogenost i jedinstvo vladajuće koalicije, kao i bezidejnost i klasičan politički populizam opozicije, navodi se u saopštenju Srpske napredne stranke u… »