Извор: Мој Нови Сад/Региони архива вести 22.02.2019
ГРБАВИЦА: "Ево вам мој фића па радите с њим шта год пожелите!"
Мој Нови Сад 22.02.2019
Кад Новосађанима прекипи од казни за паркинг, бушења гума, ломљења брисача... Револтирана понашањем појединих својих суграђана, Александра Хеђи са Грбавице оставила је свој аутомобил насред улице, с пуним резервоаром… »

