Izvor: Nedeljnik/Politika arhiva vesti 16.03.2019
Vučić: Imamo saznanja i sumnje o ubistvu Olivera Ivanovića, bio sam mnogo bliži s njim nego oni koji ga danas brane
Nedeljnik 16.03.2019
O tome mogu da posvedoče pojedini članovi njegove porodice, rekao predsednik Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je istraga Srbije o ubistvu lidera Građanske inicijative SDP Olivera Ivanovića veoma spora, ali da napreduje, te… »
Buđenje bivšeg ministra Vujovića: Šta ko je reko? Ja sam reko!
Nedeljnik 16.03.2019
Godinu dana nakon što je napustio vladu, bivši ministar finansija izazvao je velike reakcije procenom da će Srbija stići Evropu u ekonomskom smislu tek za 185 godina. Znao je bivši ministar finansija Dušan Vujović da javno zavidi košarkaškoj… »
Televizora bi bilo i da su pobedili četnici, ali bilo bi i Jutjuba da je Jugoslavija postala demokratska?
Nedeljnik 16.03.2019
Bitna je tačka gledišta: deda mi je pričao kako su njega komunisti pre i za vreme rata ubeđivali da neće biti poreza kad oni pobede. I bilo je ljudi koji su poverovali, piše Zoran Panović u novom Nedeljniku. Slušao sam iskusne ljude koji su mi… »