Izvor: Glas Zapadne Srbije arhiva vesti 18.03.2019
Humanitarna ski trka „I JA SE BORIM!”
Glas Zapadne Srbije 18.03.2019
Javno preduzeće Skijališta Srbije i humanitarna organizacija NURDOR organizuju humanitarnu ski trku 23. marta sa početkom u 12 časova na Kopaoniku, na stazi Karaman greben. Ove godine, tradicionalna ski trka Skijališta Srbije će imati humanitarni… »
Nastavljaju se radovi kod „Liške stene”, zatvoren put Lučani - Guča
Glas Zapadne Srbije 18.03.2019
Lučani - Preduzeće „Strabag“ Čačak obaveštava da će se od danas 18. marta do 22. marta izvoditi radovi na asfaltiranju državnog puta IIA-181, Lučani-Guča, na deonici „Liška stena“. Iz preduzeća navode da je tehnologija radova takva da… »
SNS: Umesto sećanja na stradale na KiM fašisti pokušali državni udar
Glas Zapadne Srbije 18.03.2019
Čačak – Povereništvo SNS Čačak u svom saopštenju dostavljenom medijima ističu da umesto da se opozicija sa tugom seća progroma svog naroda na KiM od pre 15 godina, oni pokušavaju da izazovu, prem a njihovim rečima, državni udar. U saopštenju… »
Održani izbori u selu Junkovac
Glas Zapadne Srbije 18.03.2019
Topola – Sinoć su u selu Junkovac održani izbori za Savet mesne zajednice. Na listi se našlo sedam kandidata koji će predstavaljati Savet MZ Junkovac. Pravo glasa iskoristilo je 92 meštana koji su za predložene kandidate glasali dok je jedan… »