Izvor: BizLife/Ekonomija arhiva vesti 10.07.2019
Kakve nam probleme anksioznost stvara na poslu?
BizLife 10.07.2019
Foto: Pixels Borba s negativnim mislima u poslovnom svetu može da stvori velike probleme, ali isto tako vas može učiniti emotivnijim prema drugima. Naime, ako vam je prilikom prezentovanja neke nove ideje prvi instinkt da razmišljate o najgorem scenariju… »
Radnici Tesle progovorili: Teror na radnom mestu – otkaz zbog korišćenja zakonskih prava
BizLife 10.07.2019
Foto: Youtube/Printscreen U poslednjih nekoliko godina kompanija ekscentričnog milijardera Ilona Maska suočena je sa sve većim brojem sudskih tužbi zbog neopravdanih otkaza, kršenja prava radnika, seksualnog uznemiravanja na radnom mestu ili rasne… »
Novosti: Od septembra nove cene tehničkog pregleda automobila
BizLife 10.07.2019
Foto: Beta/Ana Slović Od septembra bi trebalo da se uvede red u rad linija tehničkih pregleda automobila u Srbiji, tako što bi država odredila najvišu i najnižu cenu, pišu „Večernje novosti“. Ta mera bi dovela do smanjenja cene usluge tehničkog pregleda… »
Legenda Forda, spasilac Krajslera: 9 citata Li Ajakoke o liderstvu
BizLife 10.07.2019
Foto: Printscreen/Youtube Li Ajakoka (Lee Iacocca), američki biznismen i nekadašnji direktor Krajsler automobila koji je tu kompaniju spasao od bankrotstva 80-ih godina, nedavno je preminuo u 94. godini života. Ajakoka, sin italijanskih imigranata, počeo… »