Izvor: Kurir/Hronika arhiva vesti 06.08.2019
Ovo su Anđela (19) i njen dečko Miloš (20) koji su poginuli u stravičnoj nesreći u Nemačkoj: Povređeni otac nastradale…
Kurir 06.08.2019
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Nemačkoj poginuli su Anđela M. (19), njen dečko Miloš S. (20) i ujak (41). Nemački lekare se bore za život teško povređenog dečaka (14), brata nastradale Anđele, koji zasad reaguje samo na glas… »
Troje povređeno u kafiću u Bujanovcu: Muškarac ih napao nožem, policija traga za njim
Kurir 06.08.2019
U kafiću " Te Jakupi" u Bujanovcu jutros oko 3.30 sati lakše su povređeni Afrim A, Acifi N. i Ademi Lj. Njih je nožem napao i povredio muškarac koji je pobegao u nepoznatom pravcu. Na mestu incidenta policija je pronašla tragove krvi i čauru od… »
Rigorozne kontrole u srpskim zatvorima: Robijaši drogu švercuju u slatkišima i anusu!
Kurir 06.08.2019
Osuđenicima koji kazne služe u kazamatima širom Srbije narkotike uglavnom donose članovi porodice prilikom redovne posete. U srpskim zatvorima ima više od 10.000 osoba, a među njima i dosta zavisnika od narkotika, koji se na najrazličitije načine… »