Izvor: Niške vesti arhiva vesti 08.10.2019
Kalančetov memorijal ponovo u znaku Teniske akademije Živković
Niške vesti 08.10.2019
Teniserka Emilija Zdravković (TAŽ) je osvojila šampionsku titulu. Ona je u finalu bila bolja od klupske drugarice Anje Stanković sa 2:0 u setovima (6/3, 6/1). Jovana Nikolić je i ove godine zauzela treće mesto, takođe teniserka niške akademije. Šampion u… »
Obeležen Dan Treće brigade Kopnene vojske
Niške vesti 08.10.2019
Sadašnji sastav brigade, sa 11 jedinica, čije je sedište u Nišu, baštini tradiciju dugu 107 godina, koja potiče od slavnog “Gvozdenog puka”, osnovanog 7. oktobra 1912. godine u Prvom balkanskom ratu. Svečanosti su prisustvovali, pored pripadnika Vojske… »
JKP Parking servis: Radovi na signalizaciji i rasveti
Niške vesti 08.10.2019
Biće izvedeni radovi na izradi horizontalne signalizacije i to obeležavanje površina u ulici Dimitrija Tucovića. Tokom dana biće postavljena vertikalna signalizacija u Popovcu, Кrušcu i Novom selu.… »