Izvor: OK radio arhiva vesti 08.10.2019

Festival u vrtu boja: Ljilja izlaže u Somboru

Festival u vrtu boja: Ljilja izlaže u Somboru

OK radio 08.10.2019
Izložba slika autorke Ljiljane Strize-Trajković iz Vranja, pod nazivom "Festival u vrtu boja", biće otvorena danas u Galeriji KC "Laza Kostić" Sombor, sa početkom u 19 časova. - Elementi slike, čineći celinu slika na ovakav način, iskazuju zaokupiranost… »
Delegacija Vranja na svečanosti kod grada pobratima

Delegacija Vranja na svečanosti kod grada pobratima

OK radio 08.10.2019
Predsednik Skupštine grada Vranja Dejan Tričković i zamenik predsednika Gradimir Jovanović prisustvovali su svečanostima povodom 27. godišnjice oslobođenja opštine Brod u Republici Srpskoj. Na svečanoj sednici Skupštine opštine Brod, predsednik Tričković… »
Horoskop za 8. oktobar

Horoskop za 8. oktobar

OK radio 08.10.2019
Pred vama je horoskop za utorak 8. oktobar. Sa srećom. Ovan Ne ulazite u rasprave sa partnerom. Veoma ste napeti. Organizujte bolje svoje obaveze. Bik Moguće je novo poznanstvo preko prijatelja. Danas ste raspoloženi i sve Vam ide od ruke na poslu… »