Извор: Врање невс/Спорт архива вести 12.01.2020
Антић: С новцем који за Динамо издваја Град не можемо ни у зонску лигу
Врање невс 12.01.2020
Председник врањског прволигаша Динама Марко Антић изјавио је да ће град Врање обезбедити 12 милиона динара за ову календарску годину што, како је казао, "није довољно за прволигашки ранг такмичења" и да је управа "суочена са… »

