Шек: Брате, волим те!
РТС 26.01.2020

Од Кобија се опростио Шекил О'Нил, некадашњи саиграч, противник, пријатељ и "брат".
"Не постоје речи којима бих описао бол због трагедије у којој сам изгубио Ђиђи и мог брата Кобија. Волим те, недостајаћеш", написао је, између осталог, популарни Шек на твитеру. Однос Шекила О'Нила и Кобија Брајанта се годинама мењао. Били су саиграчи који су водили Лејкерсе до шампионских титула. После великих свађа, због којих је О'Нил трејдован, пале су тешке речи и многи су их одједном сматрали непријатељима. Ипак, све несугласице и тешке речи никада нису












