Futsaleri Srbije nadigrali i Francusku

RTS 02.02.2020

Futsal reprezentacija Srbije savladala je selekciju Francuske sa 4:2 u drugoj utakmici na turniru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u niškom "Čairu". Ovom drugom pobedom „orlovi“ su nastavili uspešnu seriju na turniru i trenutno su na prvom mestu u grupi.

U vrlo izjednačenoj utakmici sa jakim rivalom futsaleri Srbije su načinili obrt i nastavili seriju pobeda koju su započeli ubedljivo nadigravši reprezentaciju Ukrajine. Selekcija Francuske je prva došla u vođstvo već u trećem minutu, ali su „orlovi" izjednačili četiri minuta kasnije pogotkom Stefana Rakića. Potom je nastavljena ravnopravna igra sve do poluvremena na koje se otišlo sa nerešenim rezultatom. Slična situacija se ponovila u drugom poluvremenu kada kada