Primorska nadigrala Megu

RTS 02.02.2020

Košarkaši Mege poraženi su od Primorske sa 93:87 u 18 koli Aba lige na gostovanju u Areni Bonifika uprkos odličnoj igri i vrlo ravnopravnom duelu. Mega trenutno ima četiri pobede i 14 poraza dok je Koper Primorska zabeležila 11 pobeda u regionalnom takmičenju.

Iako na gostovanju, Mega je odlično ušla u meč i prvu četvrtinu dobila sa deset poena razlike, ali su domaćini u nastavku uspeli da načine preokret i poluvreme završe sa minimalnom prednošću od 43:42. U drugo poluvreme Primorska ulazi mnogo samouverenije nego na početku meča i uspeva da uveća i održi razliku do kraja trećeg dela meča. U četvrtoj četvrtini Mega je pokušala da načini rezultatski preokret, ali je samo uspela da u jednom momentu razliku manji na