Станковић: Препоносан сам на момке

РТС 01.03.2020
Станковић: Препоносан сам на момке

Тренер Црвене звезде Дејан Станковић задовољан је издањем своје екипе у "вечитом" дербију.

Фудбалери Црвене звезде и Партизана одиграли су нерешено без голова (0:0) у 162. "вечитом" дербију. "Ми смо у процесу стварања екипе, стварања игре... Препоносан сам на момке. Деловали смо компактно. Прво полувреме смо одиграли доминантно. Партизан је све шансе имао из наших грешака, ми смо му дали", рекао је Станковић по завршетку меча. Он се захвалио својим играчима, посебно онима који су на терен истрчали са повредом. "Желим свима да се захвалим, пре свега

Прочитајте још

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »