Real izgubio u Sevilji, Barsa ostala na prvom mestu

N1 Info 08.03.2020  |  Branimir Smilić

Fudbaleri Betisa u poslednjem meču 27. kola La Lige pobedili su Real Madrid na stadionu Benito Viljamarin rezultatom 2:1, a ishod utakmice u Sevilji ide na ruku i Barseloni, koja je ostala na prvom mestu sa dva boda više od najvećeg rivala.

Andalužani su prekinuli seriju od šest mečeva bez pobede (po tri poraza i remija), dok je Kraljevski klub u poslednje četiri utakmice upisao samo trijumf uz dva neuspeha i nerešen ishod. Ekipa iz Sevilje je povela u 40. minutu, kada je Sidnej sjajnim udarcem iznenadio defanzivce gostiju i golmana Tiba Kurtoau i loptu zakucao u gornji levi ugao belgijskog čuvara mreže. Ipak, radost domaćih navijača trajala je samo nekoliko minuta. Naime, Sidnej je u gužvi ispred