Izvor: Nedeljnik/Društvo arhiva vesti 15.04.2020
Dr Tiodorović: Počela je da se razvija plima oboljevanja koja je kasnila nedelju dana, virus na jugoistoku Srbije nije…
Nedeljnik 15.04.2020
BETAPHOTO/MILAN OBRADOVIC/DS Epidemiolog dr Branislav Tiodorović izjavio je za RTS da je krizna situacija u Nišu nastala pre svega zbog problema u Gerontološkom centru. “To znači da je to u potpunosti poremetilo situaciju i da smo se našli u… »
Koronavirus ušao i u starački dom u Smederevu: U Srbiji obolelo ukupno 208 štićenika domova i 30 zaposlenih
Nedeljnik 15.04.2020
Foto: Profimedia/Ilustracija Koronavirus potvrđen je kod korisnika Doma za stara lica u Ulici starca Vujadina u Smederevu i u njemu je sprovedena izolacija, saopštilo je Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja. Ministar Zoran… »
Požarevac je novo žarište koronavirusa, u Nišu je stanje ozbiljno i nepovoljno: Koliko je zaraženih u tim gradovima i…
Nedeljnik 15.04.2020
Beta/AP Photo/John Minchillo Požarevac je okarakterisan kao novo žarište koronavirusa u Srbiji. Prema poslednjim zvaničnim podacima objavljenim 7. aprila na sajtu covi19.data.gov.rs u tom gradu je 14 osoba zaraženo. Juče je na istom sajtu objavljeno… »