Bajern trijumfovao u Dortmundu, Kimih vodi ka tituli

RTS 26.05.2020

Minimalnom pobedom u Dortmundu, ekipa Bajerna približila se odbrani titule u Bundesligi. Derbi 28. kola nemačkog prvenstva odlučio pogodak Jošue Kimiha u 43. minutu susreta. Bavarci sada imaju sedam bodova prednosti u odnosu na milionere, osam kola pre kraja šampionata.

26. 05. 2020. 20:22 Kraj meča, Bajern trijimfovao u Dortmundu Kraj utakmice u Dortmundu označio je veliko slavlje gostujućih fudbalera, koji su osvojili sva tri boda prelepim pogotkom Jošue Kimiha u 43. minutu utakmice. Bajern sada ima velikih sedam bodova prednosti u odnosu na Borusiju, osam kola pre kraja Bundeslige. Pobeda Bajerna titule vredna (EPA-EFE/Federico Gambarini) 26. 05. 2020. 20:19 Levandovski pogađa stativu Ušli smo u zaustavno vreme na "Signal Iduna