Izvor: N1 Info/Politika arhiva vesti 04.06.2020
Jeremić: Jedva čekam da istekne rok za predaju izbornih lista
N1 Info 04.06.2020
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je da "jedva čeka da sutra istekne zakonski rok" za predavanje lista za izbore najavljene za 21. jun, kako bi se jasno pokazalo ko je ko, i kako bi već jednom prestali razgovori o tome ko će učestvovati na… »
BCBP: Zarobljavanje države u Srbiji nije spontan proces već politički poduhvat
N1 Info 04.06.2020
Predstavnica Beogradskog centra za bezbednosnu politiku (BCBP) Jelena Pejić Nikić izjavila je za N1 da njihov Izveštaj o zarobljavanju države u Srbiji predstavlja i dokumentuje "neprimereni uticaj koji privatni sektor ima na državu i korumpira… »
Švarm: Izbori su mirenje sa sudbinom, umesto korupcije tema - ko će u parlament
N1 Info 04.06.2020
Predstojeći izbori u Srbiji 21. juna neće ništa promeniti, to će biti jedno mirenje sa sudbinom, kaže urednik nedeljnika "Vreme" Filip Švarm. "Mi smo zemlja s najvećim razlikama u primanjima između bogatih i siromašnih, ne samo u regionu, nego i u… »