Inter deklasirao Brešu, Milan iščupao bod protiv pretposlednje ekipe na tabeli

RTS 01.07.2020

Fudbaleri Intera sa velikih 6:0 savladali su Brešu u 29. kolu Serije A i tako zadržali kakve-takve nade u borbi za titulu. Bolonja našeg Siniše Mihajlovića remizirala je sa Kaljarijem (1:1), dok se od ostalih utakmica izdvaja pobeda Sasuola nad Fiorentinom sa 3:1, kao i dramatičan remi Milana sa pretposlednjim Spalom – 2:2.

Tim Bolonje Siniše Mihajlovića dobro je ušao u meč sa Kaljarijem koji ima bod više na tabeli i činilo se da će u ravnopravnoj borbi odneti pobedu jer su na poluvreme otišli sa golom prednosti. U samom finišu poluvremena, zapravo u trećem minutu sudijske nadoknade, gol za vođstvo domaćina postigao je Musa Barov. Na samom početku drugog poluvremena gosi izjednačuju golom Simeonea, a potom se do kraja meča odvijao ravnopravan duel do podele bodova i istih pozicija na