Izvor: Beta video arhiva vesti 07.08.2020
Vučić: Situacija za nas nije lak
Beta video 07.08.2020
BEOGRAD - ``Situacija za nas nije laka. Svi jednoznačno govore o tome kako drugog rešenja nema osim priznanja Kosova i zato molim gradjane Srbije da razumeju težinu naše pozicije i da što više ujedinjeni istupamo jer ćemo tako uspeti da sačuvamo… »
Vučić: U nastavku dijaloga 7. septembra tražiću ispunjenje ugovora o ZSO
Beta video 07.08.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će u nastavku Briselskog dijaloga sa Prištinom 7. septembra, tražiti ispunjenje ugovora iz 2013. godine o osnivanju Zajednice srpskih opština (ZSO).… »
Veoma važno da se nadje način da dobar deo zdravstvenih radnika uzme odmor
Beta video 07.08.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da je veoma važno da se nadje način da dobar deo zdravstvenih radnika u narednom periodu uzme odmor, makar sedam do deset dana, kako bi bili spremni za jesen.… »
Počinje izgradnja nove kovid bolnice u Kruševcu
Beta video 07.08.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučićje rekao da u ponedeljak počinje izgradnja nove kovid bolnice u Kruševcu i dodao da će ta bolnica biti višenamenska, odnosno da će moći da prima i bolesnike sa drugim bolestima.… »