Barsa i Bajern poslednji učesnici četvrtfinala Lige šampiona

RTS 08.08.2020

Ekipe Barselone i Bajerna poslednji su četvrtfinalisti ovogodišnje Lige šampiona. Barsa je za poluvreme savladala Napoli sa 3:1, dok je Bajern još jednom bio ubedljiv protiv Čelsija 4:1. Utakmice četvrtfinala igraju se od 12. do 15. avgusta u Lisabonu.

08. 08. 2020. 23:00 Barsa poslednji učesnik četvrtfinala 08. 08. 2020. 22:50 Kraj u Minhenu, Bajern – Čelsi 4:1 84' GOL! Bajern – Čelsi 4:1 Levandovski je uvek gladan golova, nije ni čudoo što je stigao do svog 53. u sezoni. Poljak postiže drugi pogodak na meču, Bajern sada vodi 4:1. 76' GOL! Bajern – Čelsi 3:1 Bajern kao Bajern, ne posustaje ni kada ima ubedljivu zalihu. Korentan Toliso u 76. minutu vraća dva gola prednosti Bavarcima. Ukoliko je i postojala sumnja