Ekonomija arhiva vesti 15.08.2020
Mladi ljudi koji su se selili iz roditeljskih domova imali su u proseku 26 godina
Biznis i finansije 15.08.2020
Prošle godine broj mladih u Evropskoj uniji koji žive sa roditeljima kretao se od četiri odsto u Danskoj do 62 procenta u Hrvatskoj, objavio je Eurostat. Pored Danske, najmanje mladih koji žive sa roditeljima je u Finskoj (4,8 odsto) i Švedskoj (5,7… »
Otplata kredita stopirana, a šta se dešava sa vašom ratom? Ukoliko ste pre ovog datuma uzeli keš, stiže ušteda
Srbija danas 15.08.2020
Rok za izjašnjavanje o novom moratorijumu na otplatu kredita istekao je u ponedeljak, 10. avgusta, a svi koji su prihvatili novi dvomesečni zastoj u plaćanju obaveza prema bankama, mogu da budu mirni do oktobra. Pored ove olakšice, već skoro mesec… »
Čadež: Podržimo velike firme da bismo sačuvali male
Danas 14.08.2020
Predsednik Privredne komore Srbije Marko Čadež ocenio je danas da je za dalji oporavak i rast srpske ekonomije posebno važna podrška, i države i komore, velikim preduzećima koja su proteklih meseci, tokom pandemije, probleme rešavala uglavnom… »