Zvezda slavila na Brdu pred meč sezone

RTS 11.09.2020

Fudbaleri Crvena zvezde, lider i aktuelni šampion Linglong Superlige Srbije, pobedili su na Banovom brdu ekipu Čukaričkog rezultatom 3:1, u meču sedmog kola. Strelci su bili Milunović, Ivanić i Kanga, dok je za domaćina pogodio Savić. Debi italijana Dijega Falčinelija, koji je odigrao poslednjih deset minuta utakmice. Ekipu trenera Dejana Stankovića u sredu na Kipru očekuje meč sezone protiv Omonije u okviru trećeg kola kvalfikacija za Ligu šampiona.

Izveštaj sa meča na Banovom brdu 11. 09. 2020. 20:55 KRAJ, pobeda Zvezde na Brdu od 3:1 Crveno-beli rutinski ostvarili pobedu na teškom gosotovanju, pred meč sezone protiv Omonije na Kipru u sredu (17.00). 84’ - GOOOL, Savić smanjuje Ono što mu nije pošlo za rukom u prvom, jeste u finišu drugog poluvrmena, Savić pogađa i smanjuje na 1:3. 80’ - Stativa za domaće Dobro je šutirao Pantić deset minuta pre kraja, ali lopta pogađa levu stativu Brojanovog gola. 79’ -