Spektakl u Senti, TSC herojski pao na penale

N1 Info 17.09.2020  |  Maja Todić

Apsolutni spektakl priredili su ljubiteljima fudbala TSC i FCSB u Bačkoj Topoli. FCSB je došao desetkovan koronavirusom, TSC je sve što je moglo da pođe naopako pošlo naopako. U 90 minuta osam golova, još četiri u produžecima, penali i FCSB u trećem kolu.

Dva gola sa igračem manje, dva gola sa dva igrača manje! Tri puta neverovatan odgovor na vođstvo rivala i izboreni penali.Apsolutno poštovanje zaslužuje ekipa Zoltana Saba. Nakon 90 ludih minuta bilo je 4:4. Dva od tih osam golova videli smo u poslednja dva minuta nadoknade. Još četiri smo dobili u produžecima u kojima se TSC dva puta vraćao iz "mrtvih" sa dva igrača manje. Na kraju su odlučili penali. Presudila je treća serija udaraca sa bele tačke. Odbranio je