Izvor: Nedeljnik/Društvo arhiva vesti 23.09.2020
Šarčević: Od početka školske godine inficirano oko 60 đaka od 850.000, daleko smo od zatvaranja škola…
Nedeljnik 23.09.2020
Foto: Igor Pavićević (Beta) – Ministar prosvete Mladen Šarčević izjavio je danas da je od početka nove školske godine u Srbiji, virusom korona inficirano oko 60 učenika što je, kako je ocenio, “nizak rezultat” kad se ima u vidu da je ukupno… »
“Na Kriznom štabu nijednom nije pomenuto ponovno uvođenje vanrednog stanja…”
Nedeljnik 23.09.2020
Foto: Igor Pavićević (Beta) – Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da na sednicama vladinog Kriznog štaba za suzbijanje epidemije koronavirusa, nijednom nije pomenuto ponovno uvođenje vanrednog stanja. Kon je za televiziju N1 rekao da lično ne… »
(VIDEO) Kako se Grenel proveo sinoć u Beogradu: “Neverovatna noć. Srbi i Amerikanci pevaju…”
Nedeljnik 23.09.2020
(BETAPHOTO/VLADA SRBIJE/SLOBODAN MILJEVIC/MO) Specijalni izaslanik američkog predsednika za dijalog Beograda i Prištine Ričard Grenel koji je juče boravio u Beogradu zbog otvaranja reginalne kancelarije DFC, Američke razvojne agencije, podelio je na… »
Šef SZO u Srbiji: Ne vidim razlog za uvođenje vanrednog stanja…
Nedeljnik 23.09.2020
Foto: Printscreen N1 (Beta) – Šef kancelarije Svetske zdavstvene organizacije u Srbiji Marijan Ivanuša izjavio je danas da je Srbija po trenutnoj epidemiološkoj situaciji među najbojima u Evropi, da se “jako dobro drži” nakon “izrazitog”… »