Remi Srbije i Turske u Istanbulu

RTS 14.10.2020

Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno 2:2 u utakmici četvrtog kola Lige nacija. "Orlovi" su prokockali prednost od dva gola i ostali bez pobede u Istanbulu, koja bi im bila veliki korak ka opstanku u Ligi B. Selekcija Ljubiše Tumbakovića prikazala je dva lica – prvih 50 minuta je bilo odlično, ali je u nastavku viđen veliki pad koji je mogao da bude i drastičnije kažnjen. Srbija tako nije napravila najbolju uvertiru za utakmicu sa Škotskom za plasman na Evropsko prvenstvo.

90+2' Kraj utakmice! "Orlovi" remizirali sa Turskom Iako su imali dva gola prednosti, igrači Srbije su doživeli veliki pad i odigrali 2:2 sa Turskom u Istanbulu. 90' Još jedna velika šansa za Vlahovića Napadač Fiorentine sada šutira pored desne stative iz odlične situacije. Odlazi poslednja prilika za Srbiju u nepovrat... 86' Sergej zamalo do drugog gola Vezista Lacija lepo je šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali sada je golman Gunok sada bio uspešniji. 81'