Poraz odbojkaša Bečeja u prvoligaškom B karavanu

Dnevnik 19.10.2020  |  Dnevnik.rs

Posle dva prvenstvena neuspeha ubeležena identičnim rezultatom 2:3 i osvojenim bodom u mečevima protiv iskusnijih Futožana i poletnih mladića druge ekipe šampiona Vojvodine NS seme, odbojkaši Bečeja su na svom terenu izgubili i od Topličanina iz Prokuplja rezultatom 1:3.

Tako su ostali bez boda, a ovog puta presudilo je iskustvo gostiju, koji su doputovali s 11 igrača, ali su samo osmorica mod njih ulazili na teren. Posle relativno lako izgubljenog prvog seta, momci s Tise su u drugom delu pokazali deo odbojkaškog repertoara i rešili set s ubedljivih osam razlike. Izgledalo je da su „došli na meru“ i da će u preostala dva seta stići do prve pobede. Ali, gosti su igrali mirnije, čekali greške domaćina, a njih je, nažalost, bilo