Pantelić evrogolom srušio Partizan, trijumf Subotičana

RTV 26.10.2020  |  RTS

NIŠ - Fudbaleri niškog Radničkog savladali su Partizan minimalnim rezultatom (1:0) u derbiju 12. kola Linglong Superlige Srbije. Radnički je došao do velike pobede protiv crno-belih i dodatno rivala udaljio od šanse da se bori za titulu sa Crvenom zvezdom, a fantastičan gol vredan tri boda postigao je Dušan Pantelić.

Pantelić je u 78. minutu kaznio promašaje Partizana, kada je posle dobrog prodora Nikole Aksentijevića natrčao na loptu i snažnim udarcem je smestio u gornji desni ugao. Stanojević: Nismo bili koncentrisani, nismo koristi šanse Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da njegov tim nije bio koncentrisan u završnici meča protiv Radničkog iz Niša. "Imali smo u drugom poluvremenu šanse, ali ih nismo koristili. Protivnik je jednom prešao centar u tom