TSC deklasirao Mladost, Radnik iznenadio Nišlije

RTS 07.11.2020

Fudbaleri TSC Bačka Topola ubedljivo su nadigrali Mladost sa 5:0 na svom terenu, a Radnik je na gostovanju sa 1:0 savladao Radnički iz Niša u današnjem nastavku 14. kola Superlige Srbije. Na domaćim terenima slaviči su Čukarički protiv Voždovca sa 3:2 i Mačva nad Javorom sa 1:0.

U direktnoj borbi za poziciju na tabeli TSC je ubedljivo, uz pravu goleadu od pet pogodaka, nadigrao Mladost iz Lučana maksimalno iskoristivši prednost domaćeg terena. Ravnopravan duel se relativno odvijao prvih pola sata igre, a onda je krenuo sunovrat gostiju. Mrežu Mladosti je u 33. minutu zatresao Milićević, a desetak minuta kasnije u listu strelaca se upisao i Petković, da bi u 45. minutu poluvreme zaključio Đoro Zec sa koliko se otišlo na pauzu. Potom je samo