Barselona u problemu, Ansu Fati povredio meniskus

RTS 08.11.2020

Mladi napadač Barselone Ansu Fati zamenjen je na poluvremenu utakmice sa Betisom zbog povrede meniskusa sredinom prvog poluvremena. Iz kluba su potvrdili da je u pitanju povreda meniskusa levog kolena i da će se tek posle pregleda narednih dana znati koliko vremena će mu trebati za oporavak.

Barselona je nadigrala Betis sa 5:2 u devetom kolu La Lige, ali je slavlje pokvarila povreda Ansu Fatija. Mladi napadač Barselone povređen je u 32. minutu igre oštrim startom Mandija posle koga je dosuđen penal ali ga Grizman nije iskoristio. Fati je uspeo da u igri ostane do kraja poluvremena a onda ga je zamenio Lionel Mesi. Klub je potvrdio da je Fati povredio meniskus levog kolena navodeći da će se stepen povrede znati tek posle detaljnih pregleda narednih