Trijumf Bajerna u Štutgartu, Keln iznenadio "milionere"

RTS 28.11.2020

Fudbaleri Bajerna savladali su kao gosti ekipu Štutgarta sa 3:1, u devetom kolu Bundeslige. Borusija u Dortmundu poražena od Kelna 2:1. Lajpcig suguran protiv Arminije, bez pobednika u duelima Augsburga i Frajburga (1:1) i Uniona i Ajtrahta (3:3).

Minhenski Bajern zadržao je prvu poziciju na tabeli Bundeslige, savladavši kao gost ekipu Štutgarta sa 3:1. Domaćin je došao do prednosti u 20. minutu golom Kulibalija, da bi izjednačio Koman u 38. Samo minut kasnije VAR je poništio pogodak Forstera, da bi Levandovski u poslednjim trenucima prvog poluvremena doneo preokret Bavarcima. Konačan rezultat na meču postavio je Daglas Kosta u 87. minutu utakmice. Bajern je tako stigao do 22. boda u takmičenju, Štutgart je