Izvor: Danas arhiva vesti 17.12.2020
Indijski farmeri ne daju da ih vlast ućutka
Danas 16.12.2020
Protesti stotina hiljada poljoprivrednika u Indiji Indija prolazi kroz još jednu nemirnu zimu, komentar je u tamošnjim medijima povodom protesta između 200.000 i 300.000 žena, muškaraca i dece, koji, kako se navodi, kampuju na autoputevima koji vode… »
Milovanović: Dešavalo se da Hitna pomoć nije htela da preveze štićenike iz privatnih domova
Danas 16.12.2020
Radoslav Milovanović iz Udruženja privatnih ustanova socijalne zaštite, domova za smeštaj odraslih i starijih izjavio je da se dešavalo da Hitna pomoć nije htela da preveze štićenike iz privatnih domova socijalne zaštite u bolnicu. „Odgovor… »
Brnabić: Prošle godine 7.740 stranaca došlo u Srbiju radi zaposlenja
Danas 16.12.2020
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da je tokom prošle godine 11.119 stranih državljana dobilo privremeni boravak u Srbiji, od kojih je 7.740 došlo radi zaposlenja. Ona je navela da je „za samo godinu dana“, broj stranaca koji su poslom došli u… »