Манчестер јунајтед декласирао Лидс, Астон Вила надиграла ВБА

РТС 20.12.2020

Фудбалери Манчестер јунајтеда убедљиво су надиграли тим Лидса са 6:2 на свом терену у утакмици 14. кола Премијер лиге, а утакмицу су практично добили већ у првим минутима меча. Тим су до победе са по два постигнута гола предводили Бруно Фернандез и Скот Мактомини који је свом тиму предност од 2:0 обезбедио већ у прва три минута утакмице. У последњој вечерашњој утакмици фудбалери Астон Виле су надиграли ВБА са 0:3 на гостујућем терену.

Већ у првом нападу у 2. минуту утакмице фудбалери Манчестер јунајтеда Бруно Фернандез је додао лопту Скоту Мактоминију који са ивице шеснаестерца сјајним шутом шаље лопту у мрежу Лидса за 1:0. Само минут касније у другом нападу уследио је центаршут Антонија Марсијала који Мактомини шаље у гол за 2:0, а потом се само постављало питање са колико голова ће Манчестер јунајтед однети победу. Голеада је настављена у 20. минуту голом Фернандеза и у 37. голом