Jokić za RTS: Jedna skroz čudna utakmica

RTS 08.01.2021

U NBA ligi, posle produžetka, Denver je izgubio od Dalasa sa 124:117, u utakmici koju su obeležili igrači sa ovih prostora – Jokić i Dončić. Prvo je Nikola Jokić postigao pogodak u poslednjoj sekundi regularnog dela utakmice za izjednačenje – 109:109, dok je u dodatnih pet minuta uspešniji bio mladi Slovenac. Posle meča Nikola Jokić je za Jutarnji program RTS-a prokomentarisao tok utakmice.

Na kraju utakmice Jokić i Dončić imali su po 38 poena i bili najefikasniji u svojim timovima, a Boban Marjanović je za 16 minuta igre postigao 12 poena. Posle je Jokić konstatovao da je utakmica imala neobičan tok. "Bila je to za mene jedna skroz čudna utakmica. Imali smo pad u drugoj četvrtini, onda su oni imali pad, a ja sam dao taj koš za produžetak. U produžetku su oni bili dosta bolji. Dosta su dobro, da kažem, odradili akcije i imali dobre šuteve, a mi baš i